Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba PC

Čaute, v blízkej dobe budem stavať PC a zostavil som priebežne zoznam čo kúpim ale keďže sa v tom veľmi nevyznánm tak by som rád dostal radu ako upraviť tento zoznam. Môj budget je 2000-2500€.

PC by som chcel hlavne na hranie ale som casual/víkendový hráč.

Zoznam:
Zdroj: Corsair RM850x (2021)
Zakl. doska: ASUS TUF GAMING B550-PLUS
Procesor: AMD Ryzen 7 5800X 3D
Graf. karta: ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4070 Ti 12GB OC
Chladič: ARCTIC Freezer 34 eSports DUO
RAM: Kingston fury 32 GB KIT DDR4, 3600 MHz
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2TB
+ monitor: 27" ASUS TUF GAMING VG27AQ1A
+ by som potreboval nejakú bedňu do ktorej to všetko dať, odporučili mi aby som vybral ATX verziu.

Ďakujem za info vopred❤️

No víkendový hráč ale grafiku sis tam nacpal pořádnou.
Zvážil bych ten 5800X3d. Jestli prostě brát starší v této cenové. Jestli nevzít zatím třeba 7600x a až to nebude stačit tak 7900x3D. To znamená teď vybrat novější desku a ddr5 ramky.