Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo G500 - výměna procesoru Pentium 2020M za I3 330M

Dobrý den, dostalo se mi nabídky výměny procesoru ovšem moc se mi nezdá že by měl pasovat.

Jedná se o Lenovo G500 (verze která má AMD HD 8570 2GB) který má momentálně Intel Pentium 2020M, nabídka padla na i3 330M, která má podle internetu HT, takže bych si trošku asi ulevil ale má jiný socket, proto se jdu zeptat zde zkušenějších, zdali si pomohu a hlavně jestli tam bude pasovat? Děkuji.

Něják bych tento notebook nechtěl oživovat ale vzhledem k tomu že, jsem s ním spokojen a už rozšířil RAM na 8GB a vyměnil disk za SSD tak mě napadlo, za nějákou kaču vyměnit i CPU. Díky za info

Změna kategorie, původně: Hardware (host)
Změna předmětu, původně: Lenovo G500 - I3 330M (host)

Jelikož jsem měl rozdělaný notebook a sledoval lidi na webu tak jde vyměnit za jiný (např i3 3310M i nějáke i5 a dokonce i7) jen se musí dodržet TPD
Ovšem nevím jaký je rozdíl mezi G1 a G2 socketem na internetu je psané že jsou totožné ale nevím jestli si pomůžu když to vyměním.