Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stáhl jsem si uBlock origin a nerozumím mu

Zdravím,
není to důležité, pouze zvědavost:
mám firefox, když se dívám na informace na uBocku tak je tam nějaký seznam. Něco je vlevo označeno barevnými proužky, něco má vpravo značeno + nebo -
Nikde jsem se nedopátral co které tyto znaky znamenají.
děkuji za vysvětlení

The colored bars near the left edge will give you the general overview when network requests to particular hostnames are all blocked (reddish), all were allowed (greenish), or some were blocked some were allowed (yellowish).

+, -: under 10 network requests were allowed, blocked.
++, --: under 100 network requests were allowed, blocked.
+++, ---: 100 or more network requests were allowed, blocked.

https://github.com/gorhill/uBlock/wiki/Quick-guide:-popup-user-interface#the-overview-panel