Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Messenger odblokování ztraceného kontaktu

Dobrý den, omylem jsem si nějak zablokoval kontakt v messengeru, s kterým mám na fb přátelství. Pravým jsem musel kliknout na "přerušit upozorňování", "omezit", nebo "blokovat" či "odstranit" to nevím. Ale teď mi ho v messengeru neukazuje, nejde vyhledat a nechodí mi zprávy (vím, že psal).
Zkoušel jsem odblokování v prohlížeči skrz tento návod 1421745068109541 ale ta osoba se ani v jednom ze seznamů "Seznam Omezeno, Zablokovat uživatele, Blokovat zprávy" nenachází. Jsem z toho jelen a dlouho to nemohu vyřešit. Prosím o pomoct, děkuji.

Tak snad může se stát překlik, šlo o to že ten den "spamoval" a chtěl jsem dočasně blokovat to upozorňování na zprávu, což jsem čekal že udělá klik na "přerušit upozorňování". Ale nejsem si jist jestli jsem se nepřeklikl a nedal něco jiného. V pc ho taky nevidím, a nejde vyhledat stejně jak na mobilu.. Nezablokoval si mě, jsme v kontaktu a divil se, myslel si že jsem uražený, že mu neodpovídám..