Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem motorola moto G41 vs google pixel 4 polepším si lepšími fotkami?

Ahoj v současnosti mám chytrý mobilní telefon motorola moto G41 a chci něco lepšího na focení a chci zkusit google pixel 4 za 7500kč (stav nový) ale cena je podle mě přehnaná vzhledem k nejnovější serii google pixel 7 a google pixel 7 pro. Poradíte mi prosím ? - hlavní je focení s OIS a optimální RAM a uložiště.
Stačí ještě 2 roky vydržet na 6GB RAM a uložišti 64GB nebo raději zainvestovat do lepší RAM a uložiště už ted?

Dva roky je dlouhá doba co se týče elektroniky. To jestli ti stačí RAM a hlavně teda úložiště, víš jen ty sám, každý má jiné potřeby. Pokud ti to zatím stačí, netřeba měnit, vyměníš až nebude stačit a v té době už můžou být jiné mobily, jiné ceny.

Na druhou stranu u nas neni podpora 5G, Volte...

To se jako rozděluje zvlašt 5G a 4G na volání a zvlašt na mobilní data?

Moje motorola moto G41 má mobilní data přes LTE.

na stránkách vodafone:

https://www.vodafone.cz/volte/?openfaq&id=faq-notwork

píšou že Co je přesně VoLTE?

Technologie umožňující hlasové hovory přes 4G LTE síť. Díky tomu, že LTE síť je velmi moderní, probíhají hovory ve vysoké kvalitě a s redukcí šumu.

Seznam telefonů s podporou VoLTE/ViLTE najdete:

https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/3/2082/ims-sluzby.pdf/?nc=21