Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednoduchá fotogalerie

Ahoj marně po netu sháním script nějaké jednoduché galerie, která by měla tyto
funkce:

- Jednoduchá grafika
- Možnost nahrávání fotek online uživateli
- Možnos přidání popisku k fotce
- Řazení fotek do jednotlivých galerií
- řazení galerií podle času vytvoření
- řazení fotek v galerii podle názvu, nebo času nahrání

Ideálně spolupráce s databází MySql.
Zabezpečení být nemusí, to si ošetřím sám pomocí session.

Nevíe někdo, kde by šla nějaká taková konkrétní sehnat? Nebo alespoň vaše oblíbené typy? Dík!

Tj, třeba coppermine toho fakt hodně umí, ale já potřebuji něco mnohem jednoduššího. Prostě pár zdrojáčků (klidně bez grafiky), které dokažou pár základníc funkcí co jsem uvedl. Chci to dát jako fotogalerii do stránek našeho sportovního oddílu do sekce přístupné jen členům. Takže žádná složitost.

Ono, jak se to vezme. Do redakcnich systemu ( CMS ) samozrejme fotogalerie existuji jako doplnek. Vytvorit timpadem vlastni stranku neni zadny problem vcetne fotogalerie a clovek ani nemusi znat php. Kdyz si clovek dela stranku sam v PHP, tak mam pocit, ze vytvoreni fotogalerie uz je to nejmensi.