Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herne okuliare

Dobrý deň,

Poradil by mi niekto nejaké dobre herne brile? Trávim dosť času za pc a poslednú dobu ma bolievaju oči.
Cena do 50€

Vopred ďakujem za radu.

Standicky si rob z niekoho iného! Precitaj si co je to syndróm počítačového videnia alebo digitálna únava zraku a aké sú príznaky. Googlil som brile k pc a vyhodilo mi herne brile, tak som čítal a písali tam, že sú dobre nielen pri hraní hier ale aj v praci a som chcel poradiť, ale vidím že okrem sprostých a múdrych reci tu žiadnu normálnu radu nedostanem…