Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dají se vrátit ikonky stránek v Google Chrome?

Ahoj :)
Potřebovala bych poradit.
Ráno jsem po otevření googlu měla klasickou novou kartu která vypadala jako obrázek č: 1 (Výřez-bylo tam toho víc)
A teď tam mám místo toho jen základní google a chci to vrátit jak to bylo předtím , ale netuším jak.
Na nic jsem neklikla nevím proč to zmizelo.
Dá se s tím něco dělat?
Díky.

Změna hloupého předmětu, původně: Dá se to nějak vrátit? (host)
Změna kategorie, původně: Internet (host)

Pod tým Google názvom a okienkom je to (+) - a tým si na domovskú stránku pridáš URL adresy webov, ktoré chceš - je to tzv. rýchly prístup - presne tak si to mal aj tu
[96848-a3-jpg]
Ale keď máš len jedno
[96849-n34-jpg]
Tak všetky sú preč, ale máš tam Obchod Google (na aplikácie a doplnky do Chromu). Stačí ti cez to + pridať stránku, potom ďalšie + a ďalšia stránka.... A ten Obchod cez tri bodky na tej ikone rýchleho prístup môžeš odstrániť. Nerobí sa to na HOPRNEJ lište, ale na ikonách prístupu.

Dík to vím, už to mám udělaný.
Chtěla jsem ale, aby se mi vrátila ta původní stránka kde jsem tam měla tak 50 věcí a nemusela to dělat znova, navíc teď jsem zjistila, že tady se ani nedá dát 50 věcí jako dřív ale je to omezený vejde se tam jen 10 věcí a to (+) zmizí!