Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrotik ac2 - vysoke CCQ

Co som cital, vela ludi sa stazuje na nizke ccq. Ja mam skorej opacny "problem", teraz pozeram winbox, a u jedneho telefonu vidim TX CCQ 107%.
Bol som v tom, ze max hodnota je 100% . . . :-)

Nez som to dopisal, ua to spadlo na 97, takze som nestihol ani prtscr . . .

Možné problémy by som videl dva...
1. Pri výpočtu percent zabudli obmedziť medzné hodnoty,
2. Pravdepodobne majú v softe chybu pri započítavaní framov, ktoré sa v prípade chyby v prenose posielajú opakovane bez účasti software (driveru).