Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak připojit druhy router

Ahoj,
prosím o radu, jak připojit druhy router jako přístupový bod. Máme jeden hlavní router, ale signál na Wi-Fi se z nej nedostane po celém bytě. Proto bych rad použil další router jako přístupový bod. Routery mezi sebou jsou propojeny kabelem. Potřeboval bych poradil, jak ten druhy router nastavit, aby fungoval jako druhá Wi-Fi po bytě. Nechci to jako posílení Wi-Fi z hlavního routeru.
Děkuji

Ideálně mrkněte do manuálu. Některé routery jdou dnes rovnou přepnout jako Access point a vše ostatní nastaví za Vás. Dokonce některé nemusíte ani zapojovat do LAN místo WAN. Některé tplinky třeba.