Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej PC cena

Dobrý večer, potřeboval bych poradit za jakou cenu prodat.
Procesor AMD Ryzen 9 3900X
SSD disk Samsung 970 EVO PLUS 1TB
Operační paměť HyperX 32GB KIT 3600MHz DDR4 CL17 Predator
Základní deska MSI MAG B550 TOMAHAWK
be quiet! Pure Base 500DX Black
GAINWARD GeForce RTX 3070 Phoenix LHR

děkuji všem.

Mám zkušenosti m.j. s prodejem počítače s 3600/3060 v prosinci a teď sem prodával 3060 ti na bazoši.
Takže vyvolávačku vidím na 19 s tím že 18 je fér cena. Předpokládám že k něčemu máš ještě zbytek záruky.
Možná jsi čekal víc ale už se to nebezpečně blíží novým sestavám. A je to jen můj odhad:-) ale vcelku to sleduju.
Hoď to na bazoš a počkej 14dnů. Týden se nejspíš nebude nic dít a pak se ozvou tři:-D