Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vychozi prezentace

Ahoj, nevite nekdo jak se da nastavit vychozi prezentaci ve formatu A4 v PowerPointu? po kazdem spusteni je velikost snimku nastavena na Predvadeni na obrazovce, ale ja potrebuji A4 jako default. Da se to nejak nastavit?
Diky.

cituju z nápovědy tohoto prasečího programu:

Změna výchozího návrhu pro nové prezentace
Klepnete-li na panelu nástrojů Standardní na tlačítko Nový, zobrazí aplikace PowerPoint nový snímek, u kterého je použit výchozí (prázdný) návrh. Tento návrh můžete změnit tak, aby obsahoval určité prvky, například logo nebo typ pozadí, písma či odrážek.

Na panelu nástrojů Standardní klepněte na tlačítko Nový .
V nabídce Zobrazit nastavte ukazatel myši na příkaz Předloha a potom klepněte na příkaz Snímek.
V předloze snímků proveďte změny, které se mají projevit v každé nové prezentaci.
Na panelu nástrojů Předloha snímků klepněte na tlačítko Zavřít předlohu.
V nabídce Soubor klepněte na příkaz Uložit jako.
Poznámka: Chcete-li soubor blank.pot uložit jako výchozí, je nutné jej v dialogové okně Uložit jako uložit ve výchozí cestě.

V rozevíracím seznamu Typ souboru vyberte položku Šablona návrhu. Do pole Název souboru zadejte blank.pot a klepněte na tlačítko Uložit.
Zavřete šablonu.
Poznámka: Název šablony musí být blank.pot bez ohledu na používanou jazykovou verzi aplikace PowerPoint a nainstalovaný jazyk. Ani v případě použití podobného názvu blank presentation.pot nebude soubor pracovat.