Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka

Cau,
mel bych dotaz...Hraju hru Counter Strike:Source.Když je vždycky vypnu,tak mi zčerná obrazovka a napíše NO SIGNAL...Diky za odpoved.

Ked mas novu zakl.dosku a je odlisna od tej predchadzajucej, tak nainstalovat Windows uplne nacisto vcetne formatovania a potom SP3 a ovladace k novej zakl.doske a potom ovladace ku grafike atd.

P.S. inac ak nova doska ma nahodou aj integrovanu grafiku, tak najprv vypnut integrovanu grafiku v BIOSe.