Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Receiver AUX/USB do auta na pouštění hudby z mobilu?

Mám zabudované autorádio na cd, bohužel verze bez bluetooth. Hudbu si tedy pouštím přes flashku, popř. cdčka. Chtěl bych si občas ale pustit něco nového, například přes youtube nebo spotify, abych nemusel domů tahat flashku a hudbu stahovat na ní. Koupil jsem si na test toto https://www.joom.com/cs/products/61d9324a28ca9701b7332059?variant_id=61d9324a28ca9742b7332062

Vše funguje jak má, ale hudba přehrávaná přes toto zařízení je taková tišší, bez basů a to i přes snahu boostit nastavení v telefonu, v autě a v ekvalizéru.

Moje otázka je poměrně jednoduchá. Bude hudba takto přehrávaná přes tyto zařízení vždy o ničem? Nebo si stačí připlatit za něco kvalitnějšího? Popř. dokážete doporučit konkrétní kus?

Děkuji :)

Řešení:

Moznost pripojit telefon do autoradia pres port jack 3.5 (jestli mas telefon s portem pro sluchatka) nemuzes ?

Sice jendoducha otazka, ale tezko ti na ni nekdo odpovi. Budes muset proste otestovat nekolik modelu, zda-li nektery bude fungovat lepe - idealne vyuzij 14 denni lhutu na vraceni zbozi pri nakupu pres internetu (u ceskych eshopu). A navic take zalezi na AUX vstupu konkretniho autoradia.

Ano, zapojit jeden kabel do telefonu je fakt otrava a opruz.

By ses u me zblaznil, jelikoz jako uzivatel a skromny zberatel LP vinylu (i tech plastikovych pruhlednych a ohebnych co byli ruzne v časopisech a podobne) kde musis gramofonovou desku uchopit, odnest ke gramofonu, desku vytahnout, polozit jehlu nad desku a spustit ‘play’ bys nedal, ale muzu poslouchat i bez internetu :-p

(Mozna je to vekem, ale desku si rad ochytam, prohlednu obal nebo exlusivni obsah futralu, to mi nak v digitalni verzi chybí :)

Zrovna hledam jeden typ juke-box nejlepe mimo provoz, takovy projekt do budoucna, se v tom hrabat a dat to dokupy behem nudnych nedēl.

Časem az si zezenu lepsi 3D tiskarnu zkusím náké LP vytisknout. Dalibora Jandu ‘Hurikan’ a Tublatanku.

Popravde, pokud si zvyknes na to ze zadny kabel zapojova nemusis, ani pro pripadne nabijeni telefonu, tak je to opravdu docela otrava.

Gramofon (myslim Tesla NC 430) a spousta vinylu se mi tu vali ve skrini, ale proste mne tento zpuspob poslechu nejak neuchvatil, mozna az budu stary a senilni. ;-)
CD a MC to same - originaly a vlastni tvrobu jsem nechal, ale zbytek bez milosti letel...

Naopak, proti bezdrátové nechnologii nic nemám a díky za ni.
Dojdu dom, dnes uz postarsi iJablko polozim na budik kde se bezdratove dobíjí, nebo ho posadim / vlozím do sounbaru a muziku či telefon ovladam hlasem pres Siri, to same iPods, jen je vytahnu strčim do usí automaticky se zapnou a posloucham.
Nesnasim byt zamotanej do kabelu od sluchatek ..

Tak to jsme na tom stejne, vsude uz mam bezdratove nabijecky a sluchatka at uz male nebo velke Airpody jedine bezdratove. zapasit s otravnym kabelem me proste prestalo bavit
A v aute to same - v podstate uz v momente nastartovani auta na mne z vestaveneho displeje siviti hudba a navigace pres bezdratove Apple CarPlay - je to aftermarket dodelavka a popravde funguje lepe nez vetsina systemu primo od vyrobce vozu. Predtim jsempouzival alespon na hudbu zmineny Baseus USB-AUX. Telefn je pripojeny, aniz bych jej vyndal z kapsy kalhot.