Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno [Pokec] PC za 13 000Kč

Zdravím, kamarád by chtěl poskládat stolní počítač přibližně za 13 000Kč, poprosil bych aby komponenty byli na https://www.czc.cz/
Bednu klidně levnou, kde se vlezou všechny ty šilený high end komponenty 8-) a zatím bez SSD, když půjde tak 4x4 GB RAM

Kdyby se někdo nudil :-D děkuju moc :-)

Řešení:

Ahoj, proč si neprojdeš sekci PC sestavy? Ani nepíšeš, jestli to má být kancl PC, multimediální nebo dokonce herní. Herní za takovou cenu těžko poskládáš, maximálně nějaký bazar. Monitor, klávesnici a myš máš?

Když nad tím tak přemýšlím tak je lepší fakt ten bazar tohle nemá smysl.. Zeptal se mě co bych si postavil za ty prachy ale nic do 20k nemá moc cenu.
Ano chce to na hraní ale projdu si spíš bazary.. jen mě zajímalo co se da v této cenové kategorii vymyslet.

jen mě zajímalo co se da v této cenové kategorii vymyslet.

To máš právě v sekci PC sestavy. Na bazaru ale jdou najít i solidní sestavy za dobrou cenu. Není jich moc, ale jde to a je to bazar. Pak jsem když tak hoď nějaké sestavy mezi kterými váháš. Něco nového jde poskládat na "G" Ryzenu s tím, že později dokoupíš výkonnější grafiku. Chce to fakt hledat. Někde najdeš jednu a tu samou sestavu klidně o několik tisíc levněji než jinde.