Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox si přestal pamatovat

Firefox si přestal pamatovat (ve Win10). Nevím, kde se stala chyba, v minulosti, když jsem třeba otevřel web jízdních řádů IDOS, tak firefox si pamatoval nejčastěji a poslední hledané stanice atd. (Odkud a Kam), nyní musím vždy znovu otrocky vypisovat. Obdobně se to chová u různých webových formulářů kde si rovnou pamatoval co jsem v minulosti zadával, nyní nic. Víte někdo kde je chybka, nebo kde se mohlo změnit nastavení? Dík předem Pav.

V nastavení Firefoxu si zkontroluj, jestli si nemažeš cookies a data stránek,
včetně historie prohlížení. Zatrhnout Pamatovat si historii hledání a formulářů.
A nepoužívat trvale režim anonymního prohlížení.
about:preferences#privacy

Díky všem, všici jste měli pravdu, měl jsem zapnuté mazání cookies. Mám teď velké dilema, protože povolení cookies u mne nakonec vedlo k přeinstalaci PC cca po 5 měsících , kdy už si comp dělal naprosto co chtěl, nebo spíš ztuhnul. Takže mám 2 možnosti:
1) povolit mazání cookies a jednou za půl roku přeinstalit widle
2) nepovolit mazání cookies a otrocky neustále do webových formulářů vypisovat už tisíckrát napsané

Časově méně náročné je asi použít jednou za půl roku Acronis true image (kde jsou ty časy kdy byl dobrý i Norton Ghost, taky vzpomínám na Partition Magic) a před tím fffšecko zálohovat.

Hej lidi, vychytavka od Lady Hrusky Pocitacoveho - Mr. Master Blaster TakUrcite.

Mate-li pomale PC (ci NB ci tablet), nemusite kupovat novou ram, SSD, nebo cpu,
staci koupit si zadarmo Adaware Free PC Cleaner
https://www.adaware.com/free-pc-cleaner/,
zrychleni bude neuveritelne.
Reinstalaci OS staci provadet 2x do roka

Přidávám explicitní informaci že jde o ironickou reakci, nikoli o vážně míněnou radu (touchwood)