Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hard disk chyba.

Dobrý den. Dostalo se mi do ruky několik hdd, klasických 3,5”. Velikost 3Tb a 2Tb. Když je připojím k pc, tak disk nenajede. Prohlížeč ho nevidí, ve správě počítače ho vidím, nicméně chce inicializovat. Když dám inicializace, objeví se tabulka s výběrem disku a typ oddílu, dám tedy GPT a vyskočí chybová hláška: žádost se nezdařila z důvodu závazné chyby hardwarového zařízení.
Zkoušel jsem i Diskpart, po příkaze List disk, mi disk najde, ale hodnoty jsou 0, když jsem disk označil a dal příkaz clean, píše: DiskPart succeeded in cleaning The disk. Opět ale nelze inicializovat. Chci se zeptat, lze ten disk dát nějak do kupy, přes nějaký program, nebo to nemá smysl? Děkuji

Opět ale nelze inicializovat.

Protoze jsi ho pres ten prikaz v CMD jen vymazal ale nevytvoril zadnou partition kterou jsi mel po zadani "clean" provest :

select disk *
clean
create partition primary
format fs=ntfs
assign

PS: V BIOS bych ten HDD mozna nastavil jako Hot-Plug aby sel vysunout a zasunout za chodu OS.