Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STEAM DECK - Assassin's Creed Odyssey

Dobrý den,

mám dotaz ohledně Assassin's Creed Odyssey na Steam Decku. Koukal jsem na videa, že to lidem na tom funguje.

Tak jsem to zkusil (mám steam verzi hry) a hra se mi nechce rozjet napíše to:

unable to detect uplay installation

Jel jsem podle návodu jak mám nainstalovat Ubisoft Connect a ten se mi normálně nainstaloval a spustil. Zkusil jsem tam Child of Light a ta hra normálně jede a je vedena jako nainstalovaná.

U Assassin's Creed Odyssey jsem dal stáhnout a začalo se to stahovat na steamu. Po dokončení stahování a spuštění mi to napíše výše zmíněné.

Nevíte někdo jak zprovoznit steam verzi na internetu jsem narazil pouze na instalace uplay verze.

Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Zdravím, propojený účet mám a nemám to na SD kartě mám to normálně na disku. Zkoušel jsem spustit jak z game modu tak z plochy. Tam je divné to, že když to stáhnu tak v uplay se mi to nezobrazí jako nainstalované (to Child of Lifgt je tam klasicky nainstalované) tak jako na PC. Je tam napsáno stáhnout a když to dám tak to skočí na steam, kde to ukazuje hrát.