Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem První verze WIN98

Ahoj všem....Instaluji si do pc virtuální systémy od DOSX-WINX...Bohužel jsem zatím nikde nenarazil na první vydání WIN98..
Většinou WIN98SE,ikdyž bylo psaný první vydání... Je mi jedno,jestli VDI či jinej formát..
Za případné rady děkuji.

Změna kategorie, původně: Software (host)

Prva verzia win98 bol este nedoladeny odpad, win98se bola ovela viac rozsirenejsia. Ak ju niekde najdes, tak skor nahodou. Alebo na nejakych forach specializujucich sa na renovaciu starych pc, retrogaming a tak.

mam dojem, ze prvni verze w98 zavedla podporu usb mass storage napoprve klasicky microsoftsky: potrebovalo to 2 ovladace a nestalo to za nic.
bud se pouzivaly alternativni ovladace, nebo vsichni pri obnove sahli po w98se.