Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Be quiet! Pure Loop 2 FX, 360mm

Zdravím,
pořídil jsem cpu i7-13700KF a k němu vodní chlazení Be quiet! Pure Loop 2 FX, 360mm. Vše funguje. Jen mě zarazilo, že v hardware monitoru vidím otáčky pouze u PUMP Fan, je to v pořádku? Když u CPU fan je nula?

Děkuju moc za odpovědi.

tupý smajlík si nechej na fb. ještě jednou a pomalu:

první fan konektor nemáš na větrákový hub a otáčky vidíš.
druhý konektor vede do fan hubu a otáčky nerozlišíš. (ohmetrem si můžeš zjistit, co je s čím spojené, možná má ten tajný hub nějaký popis)
tak se rozhodni, co potřebuješ. za mě bych tipnul nějakou redukci mimo tyto dva fan konektory z desky, na ni pověsíš zbylé větráky z bedny.