Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Scanner

Zdravim.
Mám kopírku,scanner a tiskarnu Epson stylus RX520. Chci zapnout scannovací program, normálka od epsonu ve kterém jsem vždycky skenoval a hodí mi to chybu, že to nejde. Stáhnu si jiný soft a ten mi nenajde scanner. Tak jsem ho zkusil znova nainstalovat a pořád to háže stejné chyby. Nevíte někdo pls co s tím? Moc díky:-)

A tlacit ti ide?
Mas v spravcovi zariadeni uvedeny aj scanner?

Skontrolovat pripojenie scanneru (datovy aj napajaci kabel a nezabudnut zapnut scanner :), skusit preinstalovat ovladace tlaciarne/svanneru za najnovsie (www stranky vyrobcu)

A napisat aku chybu to hadze. Urcite to nenapise chybu "nejde to".

Tiskárna normálně jde,aji kopírka...Zkoušel jsem to přeinstalovat, ale když zapnu ten soft na scanner tak to napíše: Aplikace EPSON Scan nelze spustit. K vyřešení problému použijte průvodce řešením potíží.
Zapojení jsem zkoušel a je všechno zapojené v poho, je to vlastně jedním kabelem a když tiskárna jde, tak nemůže být nic zapojené špatně. Nevim co s tim:-/