Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FireFox_Blokování reklam nefunguje, jak by mělo?

Některé weby nejsou 100% funkční bez vypnutí jakéhokoliv sledování nebo blokovače reklam. Nicméně i po deaktivaci v nastavení FF/Soukromí/Oprávnění – odškrtnutí Blokování vyskakovacích oken, se stejně objeví hláška o nutnosti vypnutí blokovače reklam. U externího blokovače (Adblock Plus/uBlock Origin), které používám střídavě, ne najednou, je to stejné. Umí to někdo nastavit, aby to šlo, jak má? Nebo používat pouze interní blokovač oken? Zkusil jsem to s Operou nebo Edge, divné že tam to dělá taky. Je to snad chráněné na jiné úrovni snad?
Předem děkuji za radu
Petr

Některé weby nejsou 100% funkční bez vypnutí jakéhokoliv sledování nebo blokovače reklam.

Zkus ještě vypnout/přenastavit antivirák, případně i soubor hosts (pokud používáš).
Ovšem některé weby jsou udělané tak, že si tu - většinou reklamu - zobrazit vynutí (když tam moc chceš).