Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN7 na WIN10 a spat

Ahojte, mam v notebooku nainštalovaný WIN7pro (originál), chcel by som prejsť na WIN10 podla návodu na internete prechod z WIN7 na WIN10, avšak mám obavy že to nebude notebook stíhať.

OTÁZKA: keď spravím upgrade z WIN7 na WIN10 neumrie mi inštalačné DVD s WIN7 + licenčným kľúčom? (ak by to notebook nestíhal spravím formát C a nanovo si nahodím WIN7 z DVD)

Změna kategorie, původně: Software (host)

Co kdybys prozradil konfiguraci? A hned bude jasné, jestli má cenu se snažit o Windows 10 nebo si tuhle šarádu s upgradem a downgradem můžeš odpustit.

Obecně, pokud na tom běží Win 7, neměl by být s Win 10 problém. Většinou je vhodné rozšířit RAM a doufám že tam máš SSD? Jestli existují pro ten tajný notebook ovladače pro Win 10 jsi už kontroloval?