Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita příslušenství k TV

Dobrý den, prosím Vás mám objednanou TV 55" LG 55QNED81.
Rád bych si k TV přikoupil klávesnici s myší (bezdrát.).
Jelikož výrobce LG uvádí že operační system je WebOS Smart TV a při výběru klávesnice s myší nemohu najít takovou vlastnost tak nevím jestli to je pouze přes bluetooth a přes dongle na tom nezáleží?
TV podporuje službu GeForce NOW tak bych chtěl hrát na TV.
Např. pokud by tato klávesnice https://www.alza.cz/dell-pro-km5221w-cerna-cz-d6578952.htm#parametry podporovala výše zmíněnou TV.
Děkuji za odpovědi.

Keyboard and mouse:
Compatible products : Logitech K360, Logitech K400, Logitech K750, LG Electronics MKS-1200

Gamepad:
Logitech F310, Logitech F510, Logitech F710, Logitech Rumblepad 2, Logitech Cordless Rumblepad 2, Logitech Dual Action Gamepad, Microsoft Xbox 360 Controller (Wired), Sony PLAYSTATION(R) 3 Controller

https://www.lg.com/us/support/help-library/lg-tv-how-to-connect-a-keyboard-mouse-or-gamepad-to-your-lg-tv-CT32003204-20152890341179