Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootovani - nenašlo mi to žádný připojený disk

Dobrý den prosím o radu koupil sem dezku gigabyte h510m k mám tam i 5 11400f, ddr4 2666 8gb a nenašlo mi to žádný pripojeny disk s kterého se dá bootovat mám pripojene 2x Kingston A400

Změna předmětu, původně: Bootovani (host)
Změna kategorie, původně: Software (host)

jestli jsou tyto nejvetsi smejdy mezi ssd nove, tak ti to poradil nejaky trouba:
- jednak nekvalitni znacku,
- druhak ze se musi (treba v instalatoru windows) naformatovat,
- tretak ze u starsich desek mohly byt nektere sata porty v kolizi s pcie pro grafiku, pise to vyrobce u popisu desky.

Dle čeho soudiš co má pravopis co dělat se skládanim pc jak jak ty rikaš IT machry taky znám od jednoho mám právě ten procesor dal mi to i z desku že mu nefunguje vitahl sem procesor a zohlich tak 10 pinů koupil sem desku ramku a mám funkci pc procesor zdarma

v 95% pravopis souvisí s inteligencí. těch 5% výjimek jsou dyslektici.
čili když někdo píše jako totální trotl, z 95% bych si u něj nenechal spravit ani pc (což je úplně primitivní věc), ale ani cokoliv jiného.
je fuk co si myslíš nebo na čem ti nezáleží; psaný projev je tvoje vizitka, ve tvém případě "bohužel". text nemusí být bez chyby, ale když vypadá, že ho psal někdo s nenávistí ke svému jazyku, pak ho taky tak beru.

místo zbytečných keců jsi nenapsal to podstatné = začátek:
vidí vůbec bios oba disky? nestyď se přepnout uefi režim na legacy, pak to můžeš vrátit.

no a jak už to někdo psal: dvojí nákup kingston a400 není nejbystřejší rozhodnutí. jako usb disk se to dá, jinak je to spíš ostuda.