Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta 1070 a zdroj

Dobrý den dostal jsem grafickou kartu u které je napsáno doporučený výkon zdroje 500W a procesor má zase 95W . je možné když spustím hru a nebo dlouho běží tak se pc vypne když mám zdroj 550W

ještě dodám že když musím pak pc vypnout tak se ozve 1 dlouhé a 2 krátké pípnutí.

grafická karta :asus gtx 1070 dual
základní deska : MSI 970a sli krait edition
zdeoj EVOLVEO Pulse 550W

děkuji

S tímto zdrojem spíše shoří.

Výborná volba, pokud chcete ohňostroj dva měsíce po skončení záruky. (osobní zkušenost)
Jestli však o speciální efekty nestojíte doporučuji se porozhlédnout jinde.

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/asus-dual-gtx-1070.b4268

Zdroj Evolveo vyměň zavčasu, je to časovaná bomba, která Ti může odpálit celý PC. Co se týká jeho napsaného výkonu, mělo by to fungovat, ale s tímto zdrojem je riziko to zkoušet. Vadu karty taky nejde vyloučit, ale toho zdroje se zbav zavčasu, než Ti shoří celé PC (v tom lepším případě) a kup normální zdroj.
Bez normálního zdroje závadu nezjistíš...