Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poco X3 NFC - Nefunkční tóny zpráv z Whatsappu při zamknutém displeji

Zdar borci,

před pár dny jsem aktualizoval telefon Poco X3 NFC na MIUI 14.0.1. Nevím přesně jestli od té toby mi nefunguje oznámení z Whatsappu, při zamknutém displeji, nefungují tóny zpráv ani oznámení na obrazovce. Podle toho co jsem našel na netu, tak jsem zkusil aplikaci nastavit, nebo spíše nenastavovat spořič baterie, vyzkoušel jsem vymazat data celé aplikace, nic nepomohlo. Zkusil jsem tóny změnit, taky nepomohlo. Když je displej zapnutý, tón zpráv funguje i oznámení, když je displej vypnutý tak nefunguje. Rozsvítí se pouze notifikační dioda. Nevíte někdo co s tím?

Díky za rady.

To je právě co jsem zkoušel, to nepomohlo. Do továrního nastavení nejdu ani v nejhorším případě, nejsem moc kamarád s mobilama. Jen prvotní nastavení tohoto mobilu, když jsme přecházel mi trvalo 6 hodin. Kontakty jsou hned, fotky mám stažené vždy v kompu, ale stažení a nastavení aplikací je hnus, hlavně banky a podobně.

Lukáši, takže ses mýlil ;-)

Já to tak nějak tušil, vím, že v těch za*raných telefonech je toliko nastavení, že člověk neví, kde má všechno hledat. Nakonec jsem to našel.

Nastavení > Aplikace > Správa aplikací > Whatsapp > Oznámení > Povolit upozornění na zamykací obrazovce (tohle bylo vypnuté, nevím proč, když to předtím bylo zapnuté)

Přitom jak níže reagoval Paul, tak jsem se díval na oprávnění:

Nastavení > Aplikace > Oprávnění > Ostatní oprávnění > Whatsapp > Zobrazit na zamykací obrazovce (bylo zapnuté)

Každopádně ti díky, rovněž díky hostovi a paulovi za snahu pomoci.