Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 11 Home a uživatelský účet

Už dlouho jsem s Windowsy neměl nic společného. Kamarád mne požádal o instalaci Windows 11 home na laptopa HP. To u jedenáctek nejde uživatelský účet bez účtu u M$ a Internetu? Aspoň jsem tu možnost nikde nenašel, ač jsem u toho nadával 2 hodiny velmi sprostě. Chce si to brát na chatu, kde Internet nemá. Má smůlu, nebo to jde nějak očůrat? Děkuji.

To ten parchant hned chce zadat mail do M$ dalšího uživatele. Doprdele, to se s těma jedenáctkama home nedá dělat bez Internetu? Mne kamarád zabije. Už nemám slušných slov. Ten hajzl při založení nového uživatele prostě chce účet od Mrdosoftu. A basta. Kdyby se mi podařil udělat lokální účet, tak se zbytkem si poradím. Já snad ukradnu W11 profi, tam to jde. Kterej zmetek to tak vymyslel. Aby mu zarostla prdel.

když to nechceš instalovat znovu, pomocí bootovacího hirens64 by šel povolit lokální administrator, který v home funguje jen v nouzovém režimu! a v něm založit praktický účet.
nebo jestli jsi jednou musel vyrobit m$ účet pro známého, tak ho využij k založení lokálního 'admin' a pak ms pošli k čertu.

s trusem w11 naštěstí zatím nemusím mít nic společného, ale edice home bude špatná volba i ve w12, 13 ...

za eu mě dost udivují armády nato, že si od m$ nechávají srát na hlavu a používají jejich kriplsystém, jehož osekaní špatně zabezpečení mrzáci navíc běží i v měřicích přístrojích na síti. russáci se dnes musí smát.

Neříká, už léta jsem s posranýma Widlema nic nedělal. Můžeš to rozvést? To je v tom videu nahoře od eiskaffee45. Já už to mám nainstalované, potřebuju udělat účet bez toho poblitého Mrchosoftu, aby to běželo bez Internetu. Nechce se mi to dělat znova, nebo to rozšlapu. Ještě chvíli a donutím kamaráda aby přešel na Linux. Stejně na tom nedělá nic jiného, než píše v LibreOffice Writteru, dělá tabulky daňového přiznání, prohlíží fotky a hraje karty. Doma ještě Internet a maily..

nainštalovať 11 home je jednoduché. Netreba nijako upravovať ani originálnu inštalačku. Kľudne pripojte k Internetu a po výzve inštalátora na zadanie prihlasovacích údajov do účtu stačí vyplniť
no@thankyou.com a ako heslo MSkreteni alebo niečo podobné vyberané a je hotovo.. Problém by ste mali len vtedy ak by ste sa trafili do toho správneho a to je
vysoko nepravdepodobné :-D

nainštalovať 11 home je jednoduché. Netreba nijako upravovať ani originálnu inštalačku. Kľudne pripojte k Internetu a po výzve inštalátora na zadanie prihlasovacích údajov do účtu stačí vyplniť
no@thankyou.com a ako heslo

dejte libovolne heslo.
Postup funguje i u Win11 Home, overeno