Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojenie replikator portov

Blbne mi usb 3.1 (alebo 3.2 gen x) v prevedeni USB-A.
Nasiel som replikator portov (lacny :-) ) ale ma pripojenie praveze v pc do usb-a, samotny replikator ma port na pripojenie usb mikro B.
Ak by som vymenil pripojny kabel usb mikro B - usb A za kabel usb mikro B - usb c, bolo by to fukcne?
Uz sa starcam v tych usb . . .

No, tento by bol za malo penazi vela muziky :-)
potrebujem rj45 a jack , ak by bolo usb c je len plus - tam kde je jack, je uz aj pre mna plno zbytocnosti, cim sa ceny splhaju do vysin, alebo v recenziacj citam (vecsinou su to vselijake cinske znacky) ze vypadava pripojeny hdd, vypadava zvuk, sumi, chrci . . . nepotrebujem na hom hifi, ale cakal by som aspon nejaku tu zakaldnu solidnu funkcionalitu . . .