Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android studio mé programování aplikace na telefon xiaomi

Zdravím
Omlouvám se že tady pořád otravuji
Proč když si něco naprogramuji v android studiu a nainstaluji na můj telefon Xiomi redmi 6A tak po prvotní kontrole asi obranným mechanizmem toho telefonu odmítne to nainstalovat i když to přesto nainstaluji tak během asi 2 dnů ta aplikace zmizí - odinstaluje se ,trochu jsem pátral a údajně ta aplikace musí být podepsaná ale já nevím jak ? můžete mi někdo pomoci ? díky

Pro podepsání aplikace pro Xiaomi Redmi 6A v Android Studiu budete potřebovat platný certifikát pro podepisování a soubor APK, který chcete podepsat.

Následující postup ukazuje, jak podepsat aplikaci v Android Studiu:

V Android Studiu otevřete projekt, který chcete podepsat.
Klikněte na menu "Build" a vyberte "Generate Signed Bundle / APK".
Vyberte možnost "APK" a klikněte na tlačítko "Next".
Pokud již máte certifikát, vyberte jej. Pokud ne, klikněte na tlačítko "Create new..." a vyplňte požadované informace.
Vyplňte všechny informace o certifikátu a klikněte na tlačítko "OK".
Vyberte variantu, kterou chcete podepsat, a klikněte na tlačítko "Next".
Vyberte cestu pro výstupní APK soubor a klikněte na tlačítko "Finish".
Android Studio vytvoří podepsaný APK soubor.
Nyní můžete nahrát podepsaný APK soubor na Xiaomi Redmi 6A a nainstalovat aplikaci. Mějte na paměti, že abyste mohli nahrávat aplikace na Xiaomi Redmi 6A, musíte být buď vývojářem, nebo musíte povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů v nastavení zařízení.