Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazovky bez signálu

Zdravím, k počítači mám připojené dvě obrazovky do teď jsem s nimi neměl problém, ale před pár dny mi začaly hlásit no signál a nejde obraz ani na jedné. Obrazovky jsou v pořádku, na jiném zařízení normálně fungovali,ntonsame kabely. Pokud počítač párkrát na tvrdo vypnu a zapnu tak na obrazovce naskočí možnost obnovení, ale žádná z funkcí nepomáhá. Snažil jsem se aktualizovat všechny grafické ovladače a to nemělo žádný vliv, odinstaloval jsem nejnovější aktualizace a po restartu všechno normálně fungovalo, druhý den mám ale zase ten samý problém. V čem je problém? Hádám, že grafická karta je v pořádku, jinak by to vůbec nefungovalo. Díky za rady a tipy.

Procesor: AMD Ryzen 5 5600
Chladič: SilentiumPC Fera 5
Ram:mKingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
SSD: Kingston SSD FURY Renegade, M.2 - 1000GB
Zdroj:SilentiumPC Supremo FM2 - 750W
Bedna:SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB, TG, černá
Grafika:Sapphire Radeon PULSE RX 6800, 16GB GDDR6
Deska: ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II - AMD B550

Zapnu PC, obrazovky zčernají a hned na to naskočí no signal.