Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi nejde pripojit k siti

Dobry den, mam takovy problem, nejde mi stolni PC pripojit k siti pres wifi stale to pise "nelze pripojit k siti" ale kdyz si udelam na telefonu hotspot tak se k tomu bezproblemu pripoji a internet jede, k wifi se zas bez problemu pripojim pres notebook nebo telefon, nechapu proc to nejde na PC kdyz se PC pripoji k jine siti bez problemu, muze mi stim nekdo prosim poradit? Uz si nevim rady. Dekuji za kazdou radu.

Jo pardon, nejsem zadnej expert a pocitac mam pouze na hrani, problem je ze jsem v NL a Wifi router mame na chodbe v pojistkove skrini. Wifi router je asi pres 2 steny cca 5m asi, wifi v pocitaci je Intel Wifi 6 AX201 160MHz, ten powerline adapter je nejakej zesilovac?

toto je 1. problém:

problem je ze ... Wifi router mame na chodbe v pojistkove skrini

z toho nevytáhneš kabel do powerline adaptéru, nebo skrz celý byt k pc.

2. v pc máš kartu, která možná podporuje jen režimy wifi ac, wifi ax: https://www.mironet.cz/intel-wifi-6-ax201-m2-cnvio2-wifi-adapter-80211ax-dualband-245ghz-bluetooth-52+dp443397/
chodbový router bude asi starší wifi n.

ta wifi karta v té základní desce někdy fungovala? nebo jsi ji přidal dodatečně?