Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem IP/WIFI Kamery

Dobrý den, chtěl bych pomoct s výběrem venkovní WIFI kamery. Vůbec se v tomto oboro nepohybuji, takže možná píšu hlouposti. Každopádně zkusím popsat co od kamery očekávám. Kamera bude sloužit na sledování ptactva u krmítka na parapetu, takže určitě potřebuji autofocus. Pozice bude fixní. Upřednostňuji kameru, která bude mít obslužnou aplikaci v telefonu, ale zároveň se chci dívat i na PC - žádné přenášení SD karty do PC. Konektivita WIFI, napájecí kabel - LAN určitě ne. Rozlišení, samozřejmě čím vyšší, tím lepší. Cena do 6K.

Děkuji Vám

Tak se podívej na dražší model s autofocusem, nočním viděním, Wi-Fi atd... Tohle byl jen tip, co by se Ti mohlo hodit podle toho, jak to popisuješ.
Jsou kamery, které pořídí záznam třeba na SD kartu, můžeš sledovat přenos online atd... Musíš hledat. Mrkni na kamery, co používají myslivci, to bude asi pro Tebe ideální.