Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit IP adresu APčka

Hojas, mám tady před sebou na stole Ovislink WL-1120AP, o kterým nevím naprosto nic a nemůžu ho vyresetovat do defaultu. Potřeboval bych nějak zjistit jeho IP adresu. Mám program Angry IP scanner, ale to je strašně nadlouho, než on to všechno opingá a to jsem tam nastavil ty nejkratší a nejrychlejší parametry pro ping. Jde to udělat jinak?

ne že by nešel, ale nechci ho dělat, to AP je funkční, nastavené pro internet. Háček je v tom, že zákazníkovi odešel router, který měl za tím APčkem a já zaboha nemůžu vykomunikovat s provajdrem, jak to bylo nastavené, resp. provajdr mi neodpovídá na maily, takže nevím naprosto nic.