Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vada tv hardvér alebo softvér?

Zdravím, kúpil som tv hisense 55u7hq, tv mám pár dní a stalo sa mi, že pri pozeraní začalo pol panelu blikať, po vypnutí a zapnutí tv to prestalo a celý večer nič. Na druhý deň sa stalo, že sa na tej strane, kde to blikalo objavil v rohu tenký pásik, akoby bol posunutý obraz. Video tu....https://uloz.to/fm/detail/GPXTfhzFPbZj/jwFEOYLhTVc6
Znova som tv vypol a odvety asi 2 dni v pohode.
Otázka je, mám to vrátit, je to vada, ale je to len nejaký nedorobok softvérový, aj keď to sa mi nezdá.
Chcem si byť istý.
Ďakujem za odpovede

Otázka spíše je, jestli se to bude opakovat. Pokud ne, asi bych s tím čas neztrácel. Možná tam byla vlhkost, těžko říct. Počkej týden a pokud se to bude opakovat, tak ji reklamuj s popisem závady. Taky můžeš mrknout, jestli pro tu TV není k dispozici nějaký novější firmware. Reset do továrního nastavení jsi předpokládám zkoušel...