Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna na jedné doméně se promítne i na druhé doméně

Ahoj,

setkal jsem se s nepříjemnou věcí.
Mám dvě různé domény s HTTPS protokolem.
Obě domény mají stejnou webovou aplikaci (normálně takto přes prohlížeč).
Nicméně jistá změna na doméně první se projevuje okamžitě i na doméně druhé.

Jak je to možné?
Jak tomu zabránit?

Tuším, že příčinou je nějaké neštastné sdílení cross-domain.

Existují identické administrátorské účty u obou domén.
Domény i databáze jsou vlastní.
A teď když něco nastaví administrátor uživatelům na jednom webu, tak se to promítne i u druhé domény.

Například se nastaví nepřihlášeným uživatelům aby něco viděli na doméně s databází A.
A ono se to projeví i na doméně B.

Jedná se o větší projekt z více modulů.

Stejně, jako tady na poradně je použit https certifikát lets encrypt
[97028-poradna-png]
Nicméně u bolestivých modulů je zámeček s vykřičníkem, a to že část údajů není privátní.
Což s tím jako může, ale nemusí souviset. :-(