Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Viry přes kabel

Ahoj, chtěl bych se zeptat. Mám starost o svůj mobil protože na pc koukám na filmy přes zavirované stránky a když jsi jdu spárovat kabelem mobil a pc tak se bojím aby se mi nějak nezaviroval přes ten kabel mobil. Myslíte že to je reálné ?

V defaultu ano, s tím souhlasím, ale člověk nikdy neví co s tím kdo dělal. Třeba je to doknoce z druhé ruky a tam si nemůžeš být jistý už ničím.

Reálné to je. Proč se ale díváš úmyslně přes nějaké zavirované stránky mně moc normální nepřijde. Co to je za stránky? Teda pokud to není tajné.