Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem PC - po zapnutí vydrží 10 vteřin

Prosím existuje někdo kdo by mi mohl říct proč tato sestava po zapnutí vydrží asi 10 vteřin a umře? Jestli je to problém kompatibility a nebo je nějaký díl vadný? Předem děkuji za odpověď. A klidně si ze mě můžete dělat srandu pokud na to přijdete 😂

Alza code:
MB - ACz690ppd4c GK -  ECr3060tt6 OP - DEr32b42bs2 PR - BOi712700F M2 - SAS011p4 PZ - EV206r8c1 PS - CBpar2 CH - CB129b2a MO - WV259c4 M - MR066e1u K - RPTGMK003b OS - SWW11HCZ TP - CA082c8a

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna hloupého předmětu, původně: Problem PC (host)

Jo, za zeptání se nic nedáš. Občas se to může stát, ale nemělo by. Taky se ten chladič může při přepravě uvolnit. Sám můžeš alespoň zkontrolovat, jesti je ten chladič na dotyk horký. Pokud ne, bude problém v upevnění anebo, že je tam ta krycí fólie nebo tam není žádná teplovodivá pasta.
Procesory mají ochranu, že se proti případnému zničení chrání tím, že sníží takty, případně se úplně vypnou. Na to stačí pár vteřin, což celkem odpovídá.
Takhle na dálku víc poradit nedokážu.

daj si pozor na jednu vec ,pokial sa pri pamätiach jedná o Fury Renegate Black ,tie fungujú len pri napájaní 1.35V, 1.4V, 1.5V, 1.55V, 1.6V.....pri štandardnom DDR4 1.2V fungujú Fury Renegate Impact ( volitelné 1.2V/1.35V ),alebo Renegate Black bez označenia Fury....