Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TP-LINK Deco M4, 2 jednotky nebo Mercusys Halo H50G, 2ks?

Ahoj, potřeboval bych prosím poradit. Co vybrat? TP-LINK Deco M4, 2 jednotky nebo Mercusys Halo H50G, 2ks? Nebo něco jiného?
Potřebuji aby 1 zařízení fungovalo jako router a umělo na LAN kabel 1 Gbit/s. To bude připojeno k PC. Druhé zařízení bude v jiném pokoji a bude sloužit jako extender. Jedná se o panelový byt.
Teď mám router 2x Tenda AC10U a chci je nahradit. Za všechny rady předem děkuji.
produkt

podle zkušeností jiných: mesh funguje, ale chce to stejnou značku.
jak píše tw: mercursys je lowend divize tplinku, ale za vzájemnou kompatibilitu ti tady nikdo ručit nebude.
takže jestli máš router tplink, šel bych do deco.

aha, ty píšeš něco o tenda - tak pardon. to je dno, ke kterému se nechci nijak vyjadřovat. nikdy jsem nikomu nic takého nikomu nedoporučil, jen jsem několikrát viděl jejich chíplé mrtvoly. a to se "vyplatí", jít podruhé do výdejny a nahrazovat takový shit.