Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BT repro na terasu

Zhanam nejake vacsie repro (40-50cm min) na ozvucenie terasy.
Podmienkou je BT a chod na bateriu (idealne 5 a viac hodin) a cena idealne do 200 eur.
Mate s niecim konkretnym skusenosti?

Momentalne mame doma tento Remax, ale ten nestaci.

Na to mam JBL CH 5. Baterie vydrzi bez problemu pres 10-15hodin, vyrobce uvadi az 20H.
Na to jakou ma velikost hraje velmi dobre, ciste, vyrazne basy, vodeodolny (certifikace IP67).
Velikost : 223 x 96,5 x 94 mm, coz je skoro pulka jako pozadavek.
Cena okolo 120-140€
(V mem pripade uziti spis na taboraky a podobne, a menit bych ho nemenil .. navic uz jen kvuli tu co vse prezil :)

https://bluetooth-reproduktory.heureka.cz/jbl-charge-5/#specifikace/

JBL CH 5 je dobrý přenosný, super do batohu, do sklípku nebo salonku hospody....ale na terasu potřebuješ něco většího co nezavazí na stole.
Taky je v pozdějších hodinách potřeba udělat pořádné karaoke na které budou sousedi ještě dlouho vzpomínat !

https://bluetooth-reproduktory.heureka.cz/lamax-partyboombox500/#recenze/
nebo se podívej v elektru co padne do oka
ale za mě potřebuješ toto !
A staneš se hvězdou díky karaoke !
https://www.youtube.com/watch?v=lcYe5nHsL74
https://www.alza.cz/lg-on9-d6134480.htm
jen to nemá akumulátor ale to tomu odpustíš

Asi tak...mam doma 2 repro podobne tomu JBL a hra to fajn, ale ja mam terasu skoro 40 stvorcovych metrov, cize by to chcelo nieco vacsie.
Nieco som uz googlil aj ja, respektive pozeral, co ma Alza v ponuke, ale chcel som pripadne nieco co uz ma niekto odskusane.
Napriklas celkom sa mi pacil tentp Pansonic, ale nema vlastnu bateriu a je nutne ho napajat z powerbanky, co mi trosku vadi.

Budes sa divit, ale to chcem my dospelaci a nie decka;o).
Ze, ked bude nejake oslava na terase, ci grilovacka, ze si nieco pustime. A tie male repro al ten JBL 40W podla mna vykonov nestacia....to je tak pre jedneho cloveka, do mensieho priestoru a nie niekde, kde mas 10 ludi a je tam hluk.