BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Stahni si trial verzi od MS, mas 30 dnu na zaregistrovani. Za tu dobu to odzkousis
ved prave, nikde som to tam nenasiel, ale je dost mozne ze po 2 dennych a 2 nocnych uz blbo hladam
Na torrentech to sezenes. Pak staci pri instalaci nezadavat klic a nainstaluje se ti 30denni trial. Ta lhuta jde jeste 3x vynulovat, takze dohromady muzes mit az 120 dni na zkouseni. Pak bys mel system smazat, nebo si poridit licenci.
Ak by to bolo niekde rozumne stiahnutelne, nejaky torrent si nemienim instalovat na notebook pracovny ktorym chodim aj do banky a pod. Mozno to prehanam, ale istota je istota.
Vsetko je nakoniec inac, vybuchol mi 64bit pc, takze vista sa nekona . . . ale otazka - moze bytproblem s fox programom (32 bit) na 64 bit Viste?
Nemel by byt. Problem muze mit samotny program, ktery zapisuje kam nema pristup atd.
na XPckach odskusane, a myslim ze kolega to skusal aj na vistach 32, ok, ja len ci tie 64 nemaju nejaku "zaludnost"
32bitové probramy obecně nejsou problém. Problémem jsou 16bitové
Modří vědí... 
sežeň si někde instalační dvd a nezadávej klíč (který nemáš)
ale jsi ze SR
sem úplatnej
xixi, za virtualizacia vladne svetom . . . zeby za virtualne pivo?