Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tchán PC

Zdravím, tchánovi umřel 15let starý PC, tak jsem mu vybíral z repasovaných/předváděcích "nový" ale narazil jsem. Který z těhle dvou se oplatí víc? Tchán používá PC pouze pro internet a hry typu Farmville 2, texas holdem atd.. proste browser games, youtube, facebook email a takové to základní domácí ťukání.
1369160-dell-optiplex-7060-sff.html
a druhý
1405748-hp-m01-f2005ns.html
Budget je těch 9000 ale čím míň tím lépe že ano 😃
popřípadě co myslíte o tomhle? Mohlo by to takhle být co se týče kompatibility?

Order1.htm

Nelíbí se mně disk a značka zdroje. Zdroj bych bral nějaký Seasonic a disk Crucial nebo Samsung, ale chápu, že šetříš. Za takovou cenu se toho nic moc lepšího vymyslet nedá. Možná to celé překopat a postavit na AMD, které má lepší integrované grafiky. Každopádně fungovat to bude.