Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vetsinu casu nefunkcni mobilni datove pripojeni

Ahoj, cca 3 mesice mam problem se svym mobilem, ktery zacina byt opravdu na obtiz, akorat netusim, kde a jak zacit svuj problem debugovat. Kdykoliv opustim svou wifi sit a telefon se prepne na mobilni data, internet je vetsinu casu nefunkcni. Ne jen v prohlizeci, nefunguji ani aplikace, proste neproudi data. V pravem hornim rohu sviti 4G a problikavaji sipky nahoru i dolu. Kdyz se priblizim vetsimu mestu, zemni se na 5G, ale internet proste jet nechce. Nekdy se to na chvilinku probere a internet jede, ale to je spise vyjimka. Casto pomuze prepnout telefon do letoveho rezimu a zase jej vypnout. To pomuze a intenret vetsinou naskoci, jede ale jen par minut a pak zase nic. Vubec me nenapada, co zkusit. Je to problem HW telefonu? SW telefonu? Sim karty? operatora? Netusim, kde zacit :( Budu vdecny za jakykoliv tip. Telefon: S21 Ultra 5G (nainstalovany vsechny aktualizace), operator t-mobile.

Diky moc

Diky za napad, to je asi pro zacatek idealni. Vyndal jsem svou SIM, dal do jinyho telefonu a hodinu testoval. Mobilni data jely bez jedineho vypadku bez problemu. SIM jsem vratil do telefonu: data nejela. Letovy rezim zapnout/vypnout: data jedou. Jednou se mi povedlo overit pripojeni pres speedtest.net, podruhe uz se nepovedlo - data opet nejedou. Tovarni nastaveni bych rad nechal az jako posledni moznost. Nenapada nekoho, jak s timhle pokrocit dale? Nejaky nastaveni? Aplikace, ktera zpusobuje tento problem? Fakt si nevim rady... Diky moc vsem!