Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace Windows 11

Dobry vecer.
Mam tento notebook s Windows 11 64bit (windows uz v nem byl nainstalovany) a chtel jsem se zeptat, jak se pak resi, pokud bych v budoucnu potreboval v tomto notebooku Windows 11 preinstalovat? Neco jsem googlil, ale jasne mi to neni. Stahnul jsem na flashku z Microsoftu ISO soubor Windowsu 11. Ale to asi neni cely operacni system, ne? Nebo jak pak probiha instalace z teto flashky? Jakoze bootovani z usb a pojede to? Nainstaluje se mi z ni Windows? Dekuji za reakce..

https://m.alza.cz/hp-250-g9-dark-ash-d7715261.htm?o=2

Stáhnul jsi to ISO na flešku (jako jeden soubor), nebo jsi pomocí toho ISO souboru vytvořil botovací instalační flešku? Ve druhém (správném) případě bude na flesce hodně souborů.
System tam je celý, ale budeš potřebovat i ovladače od výrobce notebooku. Klidně si je stáhni na tu samou flešku a po instalaci systému je nainstaluj.

Aha. No jen jsem to stahnul- byla to slozka a po otevreni nekolik souboru a mezi nimi i ,,setup" Ted na to nemuzu kouknout, az zitra.. Jen jsem to presunul na flashku.. Takze musim vytvorit bootovaci flashku? Asi v nejakym programu, ze.. jdu googlit..

Ano, o ovladacich vim, jsou ke stazeni na netu..diky..

http://www.servispckupka.cz/jak_reinstalovat_windows_10.php
návod pro Win 10, pro 11 to bude stejné
Pokud někdy v budoucnu, tak si pak stáhni poslední verzi iso. A ty ovladače si taky připrav předem. Jestli se bojíš problémů, tak doporučuji si pravidelně kromě dat zálohovat i systémový disk nebo oddíl, obnova je pak záležitost chvíle a vše zůstane zachované a nastavené jako v čase vytvoření té zálohy. Třeba Acronis True Image je z boot media zdarma, ale jsou i další programy, jako Macrium, Aomei aj.
http://www.servispckupka.cz/jak_zalohovat_systemovy_disk_bitova_kopie_operacniho_systemu.php