Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pápežov vymítač

Dobrý večer,chcem sa opýtať ako to vlastne funguje,ak nie sú tieto informácia tajné8-).Film Pápežov vymítač,len asi pred mesiacom sa dostal do kín,proste stále beží v kinách,ešte ho si myslím nezakúpila žadna streamovacia spoločnosť,netflix,apple,hbo max....A ja som ho už našiel napr. na fastshare.Zatial som ho ešte nestiahol,lebo tá kvalita bude asi nie moc košer.Ale mňa zaujíma jak to vlastne funguje.Tak teda film je cca mesiac v kinách,ako ho niekto dá na net fastshare,ako upload to mi je jasné ale ako príde k tomu filmu.Ide naň do kina má pri sebe miniaturnu kameru,mobil nahráva celý film.Potom príde domov,hodí film z mobilu kamery do notebooku počítača,upraví ho a uploadne na nejaký sever.Alebo ho zakúpi prípadne stiahne od nejakej zahraničnej streamovacej spoločnosti a uploadne ho.To s tou kamerou mobilom v kine sa mi zdá pritiahnuté za vlasy.Pekný večer

Oki a ešte čo sa týka stránok ako fastshare,uloz.to,webshare atd.to sú ak sa nemýlim nelegálne servery,aj ked za poplatok si stadial možem stiahnuť filmy a iné plnou rýchlosťou.Proste niekto tam uploadnul nejaký film a už porušil autorské práva.A daľších 100,200...100000 ľudí si ho stiahne a už porušuje práva je to trestné.Moc týmto veciam nerozumiem to len na okraj,ale asi to takto zhruba funguje.No možno do budúcna,všetky uloz.to,fastshare a iné nelegálne servery zaniknú,nedávno hellspy