Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak promazat návrhy hledání a historie?

Mám W10 a na internet chodím hlavně přes Google.
Když začnu něco hledat a zadám písmeno, třeba "d", otevře se mi okno s hesly co jsem hledal někdy předtím a už mne ta hesla nezajímají a asi zajímat nikdy nebudou. Třeba "dominant 1039a", na to rádio se někdo ptal v jedné poradně, tak jsem se kouknul, jak vypadá.
[97070-hledej-jpg]
Existuje nějaký soubor, nejlépe textový, kde bych nepotřebná hesla mohl promazat?

Podobně když hledám v Historii navštívených stránek, mám tam asi všechny stránky co jsem je kdy navštívil. Kdybych dal "Vymazat Vše", tak se mi rozhodí třeba seznam televizních stanic a musím je znovu nastavovat (a kdo ví, co ještě). Tak bych taky uvítal možnost selektivního mazání, například smazat všechno víc než půl roku staré, případně hledání v Mapách.
Dá se to nějak jednoduše?

...Tak bych taky uvítal možnost selektivního mazání, například smazat všechno víc než půl roku staré, případně hledání v Mapách. Dá se to nějak jednoduše?..

Jde mi o to. Když mažu Historii prohlížení, nabídne mi to několik možností OD NEJNOVĚJŠIHO. Ale já bych spíš uvítal, kdyby mi to nabídlo možnosti OD NEJSTARŠÍHO.
Třeba abych dohledal, jak jsem diskutoval na Blesku před týdnem, ale už mne nezajímá (a zbytečně mi zabírá paměť), na jaké xxx stránky jsem čuměl před rokem. Tak kdybych mohl zadat "Smaž historii starší než půl roku".

Když zadám "Smaž Vše", tak se mi třeba zruší nastavení https://tv.seznam.cz/radkovy-vypis
[97083-historie-jpg]
:beer: