Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC pro domáci použití

Ahojte,
chtěl by jsem vás poprosit o radu ohledně koupě nového PC pro mého tchána.

Jelikož už vlastní několik let starý PC Dell, který je již extrémně pomalý, pověřil mě jestli by jsem mu nějaký PC nevytypoval.

Upřednostňuje koupit stanici (bedna + win) než Notebook.
Bude to používat na klasické surfování, sledování videí a pro vnoučata na nějaké hry.
Cenu si představoval do 20tis ale to mi přijde pro Home PC strašně moc, když vím, že na tom opravdu žádné složitosti dělat nebude. Spíše uvažuje dopředu, aby se dal PC déle používat nebo následně za několik let ,,vylepšit,,.

Navrhoval jsem mu ať si PC nechá složit ale to se mu nelíbí (je těžké mu něco vymluvit)

Mohu tedy poprosit zda máte nějaké návrhy jaky typ popřípadě přesně odkaz na danný model?

Děkuji moc.

PS: nevím co si myslíte o té ceně, radeji by jsem koupil např PC max za 15tis a k tomu nějaký pěkný monitor.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nejlepší bude se do toho moc neangažovat. Jeho peníze, jeho boj. Když mu něco doporučiš a posere se…
MM_tank 04.05.2023 17:46
MM_tank
Jeho jedno vnouče má 14let a další má 7. Neříkám že na tom opravdu ty hry budou pařit ale kdyby jen…
Wlcak 04.05.2023 18:09
Wlcak
To co postnul jege za 16990 by mohlo splňovat tvou představu podle mě. nový
MM_tank 05.05.2023 22:30
MM_tank
Předpokládám, že tvůj tchán není invalida a ani němý. Nechť teda zajde do PC bazaru, tam se zeptá pr… poslední
nandit 07.05.2023 17:15
nandit

Nejlepší bude se do toho moc neangažovat. Jeho peníze, jeho boj. Když mu něco doporučiš a posere se to víš kdo za to bude moct.

Jestli se angažovat chceš tak bys měl definovat jak moc to má být na ty hry pro vnoučata. Protože to je komplikace.

A přemýšlet na několik let dopředu aby se to dalo vylepšit taky moc dobře nejde, něco mi říká, že několik je tady tak 6let +.

Jeho jedno vnouče má 14let a další má 7. Neříkám že na tom opravdu ty hry budou pařit ale kdyby jen náhodou.
To přemýšlení na několik let jsem schválně uvedl k vůli tomu, že mě by na jeho hoby surfing vyhovoval NB ale to on nechce pro případný upgrade apod.

Říkám narovinu, že pokud nic nevyberu, pujde do prodejny a tam vezme první PC co uvidí, ikdyž bude ,,předražený,,

Předpokládám, že tvůj tchán není invalida a ani němý. Nechť teda zajde do PC bazaru, tam se zeptá prodavače, která sestava (případně vč. SW) podle jeho konkrétních představ je za celkovou cenu (např.) 5000 Kč a ten si může odvézt domů, eventuelně mu to aj přiveze.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru