Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční Minecraft na Microsoftu

Čaute.. Kupoval jsem si tak 2roky zpět Minecraft.. Bohužel se mi rozbil PC tak jsem ho musel dát do továrka.. Teď mi ale vždy po přihlášení do Microsoftu píše: BUY MINECRAFT.. Zkusil jsem všechny své účty ale ani na jednom nefunguje.. Nějaké rady?? Účet nebyl neaktivní víc jak 4mesice a účet stále existuje.

Mám více účtů kvůli práci, škole, konzoli a poslední je na hry..

Tak to nechápu už vůbec... Jako výmluva to asi u provozovatele neobstojí, ale zkusit to můžeš. To potřebuješ k práci nebo ve škole účet v nějaké hře? Nedivím se, že to zablokovali. Nikdy bych tomuhle tvrzení nevěřil a taky nevěřím. Ty snad patříš do týmu vývojářu MC? Asi bude problém v tom, že máš více účtů na stejnou IP adresu, nediv se a napiš na podporu, tam se snad domluvíš.