Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno oPakované notifikace stopek

Na telefonu s čistým androidem jsem si jednou pustil stopky (s názvem Com.android.deskclock), a měřil nějaké (mezi)časy . ZMěřeno je, stopky neběží.Ty výsledky jsem si chtěl nechat uložené, než si je opíšu,což taky zdárně doteď tam je, v aplikaci Hodiny,sdružující víc funkcí, navíc i Budík a světové časy.(přepínač stopky)

CO mě ale neskutečně štve, neustále (tak 3x denně, nepravidelně) mi neustále vyskakují nějaké notifikace Stopky, klasicky s zvukem notifikace.

Stane se to třeba půl hodiny potom co si nastavím budík na další den, pomalu usínám a najednou za půl hodiny zařve notifkace se stále stejným obsahem

Proč se tahle debilita pokaždé notifikuje?

"Hodiny @ teď
Pozastaveno
>Spustit > Resetovat"

Řešení:

Oznámení se dají nastavovat (rušit) u každé aplikace zvlášť v nastavení mobilu.
U mě je to v Nastavení - Oznámení a stavový pruh.

Oznámení se dají nastavovat (rušit) u každé aplikace zvlášť v nastavení mobilu.
U mě je to v Nastavení - Oznámení a stavový pruh.