Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATi HD 3670 - která je nejtišší?

Ahoj, kdož máte už zkušenost s HD3670, poraďte prosím. Potřebuji ji v nějakém rozumně tichém provedení, hlavně ve 2D (když si přidá otáček pro 3D, tak to chápu). Velmi nerad bych na ni dával Accelero, chci koupit něco už hotového. Bude to počítač pro laika, když by ji někdy šel reklamovat, tak ať to zvládne sám a nemusím zase odmontovávat Accelero.

Když se tak dívám do diskuzí např. na CzechComputeru, tak někdo tam říká, že určitý typ je tichý, zatímco druhý nadává, že dělá děsný kravál.

To já všechno beru, jenomže pasivní 4670 se zatím neprodává, proto jsem svůj dotaz směroval na aktuální nabídku. Vždycky můžu koupit tu nejlevnější a napasovat na na Accelero, ale bude to práce navíc. Cílový PC bude takový obyčejný domácí "na všechno", bude tam tichý Seasonic, tichý odpružený disk a 45W CPU s tichým chlazením. Nechci to zazdít uřvanou grafárnou.